Верховний Суд визнав законним будівництво житлового комплексу на вул. Сверстюка, 54

 

        У Дніпровському районі столиці на вулиці Євгена Сверстюка, 54 (колишня вул. Марини Раскової) розпочато будівництво 24-поверхового житлового комплексу «RUSANIV RESIDENCE» на 398 квартир. У складі комплексу запроектовані паркінг, пункт пожежного спостереження і дитячий садок на 80 місць. Крім того, передбачено будівництво автомобільної дороги. Очікується, що перший будинок буде введений в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

Комплекс зводять на комунальній земельній ділянці площею 0,69 гектара, яку за рішенням Київради від 06.06.2018 передано в оренду забудовнику ТОВ «Русанівка Інвест».

Нагадаємо, депутат Київради Олесь Маляревич голосував за передачу землі в оренду під будівництво цього житлового комплексу. Правда потім, в липні 2019 року написав на своїй сторінці в Facebook, що будинок проектували люди «явно відірвані від реальності».

Громадська організація «Європейський Закон і порядок» звернулася до суду з проханням визнати протиправним і скасувати дозвіл на виконання будівельних робіт від 05.07.2019 р, видане Державною архітектурно-будівельною інспекцією України забудовнику ТОВ «Русанівка Інвест» на будівництво даного ЖК. Позов мотивовано тим, що дозвіл видано всупереч чинному містобудівному законодавству.

Верховний Суд відхилив всі аргументи касатора. Постанова Верховного Суду вступило в законну чинності 22 липня 2020 року, є остаточним і оскарженню не підлягає.

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар