Місто розглядає питання викупу ділянки біля парку Малишка у інвестора, аби не допустити будівництва багатофункціонального центру

 

Сайт Дніпровського району в матеріалі «У парку Малишка почали будувати житловий будинок» розповідав про наміри інвестора будувати в зеленій зоні – в парку Малишка. Наразі з’явилася позиція столичної влади щодо цього об’єкта.

Департамент міського благоустрою КМДА видав припис на демонтаж паркану навколо резонансного об'єкту будівництва у парку імені Андрія Малишка у Дніпровському районі. Паркан встановила компанія-землекористувач спочатку під виглядом «благоустрою території», а в подальшому вивісила будівельний паспорт на будівництво на Броварському проспекті багатофункціонального центру. Про це повідомив радник Київського міського голови, співголова Комісії з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва, Володимир Бондаренко.

 За його словами, Комісія наразі розглядає питання викупу цієї земельної ділянки для суспільних потреб, а саме: розширення парку імені Андрія Малишка.

 «По проспекту Броварському в Дніпровському районі за дорученням Віталія Кличка Департаментом міського благоустрою КМДА анульовано контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою 2014 року», – зазначив Володимир Бондаренко.

 За його словами, натомість видано припис на демонтаж паркану у парку. У разі відмови компанії-землекористувача, демонтаж може бути здійснено силами комунального підприємства «Київблагоустрій» після спливу 3-денного строку.

 У той же час, Володимир Бондаренко засудив залучення невідомих молодиків спортивної статури для протистояння із мешканцями.

 «Хочу зазначити, що будь-яка забудова, яка розпочиналась із протистояння з мешканцями – не завершувалась нічим позитивним для забудовника», – зазначив він.

Радник Київського міського голови нагадав, що Київрада продала зазначену ділянку площею 0,49 га у приватну власність 2009 року. У 2010 році земельна ділянка двічі змінювала власників.

 Довідково.

Комісія з перевірки інформації щодо об’єктів будівництва, які викликають суспільний резонанс на території міста Києва є консультативно-дорадчим органом при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації). Утворена 2019 року з метою реагування на випадки резонансного будівництва, яке викликає супротив громади.

До складу Комісії входять представники структурних підрозділів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), громадські активісти. Також у своїй діяльності Комісія взаємодіє із місцевими органами державної виконавчої влади та правоохоронними органами.

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар