У Парку «Перемога» киянин –ветеран АТО самостійно «декомунізував» вхідну групу

 


Небайдужий киянин на ім’я Олексій Гончарук демонтував радянську символіку на вході до парку та встановив Герб України.

«Днями, гуляючи зі своїм другом по парку, він вказав мені на стелу, яка стоїть при вході в парк «Перемога». Там висіла велика «радянська зірка» із зображеним на ній Кремлем і написом «СРСР». Друг вказавши мені на це, прокоментував: «у нас, у Львові, вже б давно зняли той сором». Коли я побачив - я був в шоці. Мені було соромно. Я живу тут усе своє життя і звик не звертати на це увагу, але коли мені показали — я стояв у ступорі» - зазначає чоловік на своїй сторінці в Fb

За словами активіста, це і підштовхнуло його до даного вчинку.

«У 2020 році, в столиці України, у великому (людному) парку — висить малюнок центрального міста країни, яка воює з нами 7-ий рік», - зазначив Олексій. Прийшовши до парку вночі, пан Гончарук демонтував орден «Перемога», а вже на наступний день зайнявся створенням Герба.

«Дві ночі, два дня, кілька помічників (спасибі їм величезне !!!) 1000 грн сімейного бюджету і все вийшло», - зазначив чоловік.

Зупинятися на досягнутому він не збирається:

«Мій друг намалював в фотошопі приклад того, яким би ми хотіли бачити вхід в свій рідний парк, своєї вільної, незалежної країни, котра сьомий рік веде війну!!! Паралельно з ремонтами, котрі я проводив власноруч вночі, вдень я боровся з цим в кабінетах влади. Зараз прошу міську владу замінити ще 2 зірки. Бо мені то буде дорого і важко. Бо демонтувати ту велику зірку без проблем з поліцією - не вдасться. Ми не тільки руйнуємо, знищуємо. Ми пропонуємо, самі будуємо», - пише на своїй сторінці Олексій.

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар