У Дніпровському районі поменшало місць несанкціонованої торгівлі. А ось чи надовго?

 

Продовжується робота з виявлення осередків незаконної стихійної торгівлі на території Дніпровського району. Щоденно відбуваються рейди за участі представників поліції, «Муніципальної охорони», комунальних служб району. 

Упродовж тижня оперативною групою здійснено 5 рейдів за наступними адресами: вул. П. Запорожця, 21/2, вул. Кибальчича, 11А, вул. Шептицького, 22, вул. Сверстюка, 1, вул. Алматинська, 2/1, вул. Гродненська, 1/35, вул. А. Малишка, 4, вул. А. Бучми, 2, вул. І. Миколайчука, 11.

Під час заходу складено 10 протоколів: 7 протоколів за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (самовільне зайняття частини території об’єкту благоустрою), 2 протоколи  за статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля з рук у невстановлених місцях) та 1 протокол за статтею 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (торгівля алкогольними напоями з рук).

Шановні мешканці району! Якщо ви стали свідками стихійної торгівлі у невстановлених місцях, просимо повідомляти про такі випадки до Національної поліції України «102».


Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар