Андрій Богдан розцінює підпал його машину минулої ночі в Дніпровському районі, як погрозу від влади

 


Сайт Дніпровського району в матеріалі «Вночі на вулиці Юності, 8/2 горів електромобіль «Tesla Model S», що належить екс-голові офісу Президента Андрію Богдану » розповідав про нічну пожежу. Нагадаймо, що на вулиці Юності у Дніпровському районі Києва вночі 11 серпня невідомі підпалили автомобіль Tesla колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана. Про те, що це його машина, він підтвердив сам, відреагувавши на подію у своєму Facebook.

Поруч з Tesla була будка з охороною стоянки. Охоронець розповів, що не спав, однак підпалювача не бачив. «Усе трапилося за секунди. Спалахнуло. Я вибіг з вогнегасником, трохи затушив та викликав пожежних», - зазначив охоронець. Чоловік спочатку сказав, що автівкою користувалися Богдан та його дружина, а потім змінив свої показання та заявив, що ця Tesla належала брату Андрія Богдана.

Вогонь також пошкодив Мазду, яка стояла поруч - у неї обгорів бік.

Колишній глава Офісу президента Андрій Богдан заявив про підпал своєї Tesla: «Я розцінюю це, як погрозу від влади». «Сьогодні вночі невідома особа підпалила мій улюблений і задекларований автомобіль - Тесла S. Хоча втрата важка (автомобіль згорів вщент), але я не сприймаю це близько до серця. Звичайно, всіх хвилює питання хто це зробив і чому? Оскільки це лише черговий момент у низці кримінальних справ проти мене і моїх друзів і чорнушних хвиль у ЗМІ, я розцінюю це, як погрозу від влади», - написав експосадовець. 

 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар