Неповнолітнього втікача з Дніпровського району повернули батькам

 

Нещодавно до Дніпровського управління поліції звернулася місцева мешканка із заявою про те, що пішов із дому та не повернувся її 13-річний син й на зв'язок не виходить. Подію належним чином зареєстрували, а особовий склад негайно розпочав пошуки підлітка.

За словами старшого інспектора ювенальної превенції Дніпровського управління поліції Олексія Крупені, оскільки раніше хлопець неодноразово уходив із дому, правоохоронці по всій Україні розіслали орієнтування з його прикметами:

«Ми отримали повідомлення від колег із Одеської області про те, що на трасі вони зупинили хлопця, який пішки йшов до міста та за описом виявився схожим на київського втікача. Після перевірки інформація підтвердилася, а відтак неповнолітнього зараз повертаємо назад у Київ. Нам свій вчинок він пояснив тим, що поїхав із дому на заробітки і вирушив до Чорного моря «автостопом»».

За час відсутності вдома жодних протиправних дій відносно хлопця не вчинялося. Правоохоронці провели з підлітком профілактичну бесіду щодо наслідків скоєння необдуманих вчинків. Також вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за невиконання обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дитини.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар