Прокуратура попередила забудову 2,6 га заповідних земель урочища Бичок в Голосієво

 

      За принципової позиції прокурорів Офісу Генерального прокурора Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу одного з товариств та без змін рішення суду апеляційної інстанції, яким задоволено позов прокурора про припинення будівельних робіт в урочищі Бичок, розташованого в Голосіївському районі столиці.

     Прокуратура м. Києва звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Міністерства екології та природних ресурсів України і Національного природного парку «Голосіївський» до орендаря земельної ділянки природно- заповідного фонду, вимагаючи припинити будівельні роботи в парку, звільнивши 2,6 га його території від майна, споруд і об’єктів незавершеного будівництва. Адже, відповідно до законодавства, на земельних ділянках природно-заповідного фонду забороняється будь-яка діяльність, яка негативно впливає на стан природних комплексів чи перешкоджає її використанню за цільовим призначенням.

     Водночас з’ясовано, що одним із приватних товариств здійснено вирубку дерев на території парку з метою забудови, що зафіксовано у відповідному акті та є предметом розслідування у кримінальному провадженні.


Сайт Голосіївського району

http://www.holosiiv.com.ua/

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар