У Дніпровському районі припинено діяльність підпільного грального закладу

 

       За процесуального керівництва прокурора Київської місцевої прокуратури № 4 (Дніпровський район) виявлено та припинено незаконне функціонування гральних закладів на території Дніпровського району столиці.

       У межах розслідування кримінальних проваджень упродовж декількох днів було задокументовано та припинено діяльність чотирьох гральних закладів.

      Так, один з нелегальних гральних залів на вул. Празькій у Дніпровському районі вже вкотре здійснив спробу відновити свою діяльність, однак в день відкриття був викритий правоохоронцями.  

      За результатами обшуків у приміщенні грального закладу виявлено та вилучено чорнову документацію та комп’ютерну техніку, за допомогою якої, в порушення вимог Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», надавались незаконні послуги.

     Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також встановлення всіх осіб, причетних до вказаних злочинів для притягнення їх до відповідальності.

    Викриття незаконної діяльності проводилося спільно з працівниками столичної поліції.

Кримінальні провадження розслідуються за ч. 1 ст. 203-2 КК України.


 

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар