У Дніпровському районі виявлено вибухонебезпечні предмети Другої світової війни

 

       До столичної Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що у Дніпровському районі столиці на вул. Малишка, 6, під час будівельних робіт було виявлено підозрілий предмет. По прибуттю на місце події, працівники піротехнічного підрозділу виявили артилерійський снаряд часів другої світової війни Д-85 мм.

      Групою піротехнічних робіт Мобільного рятувального центру ДСНС України всі виявлені вибухонебезпечні предмети було вилучено та знищено на полігоні.

      Всього з початку року на території м. Києва було вилучено та знищено 1730 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни.

      Шановні кияни та гості міста! Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві попереджає, що при виявленні згадок часів минулих війн слід бути вкрай обережними. Перше, що треба зробити – зателефонувати за номером 101 та повідомити, де знайдений небезпечний предмет. Далі необхідно обгородити місце його знаходження та не допускати до нього інших людей, особливо дітей. Не чіпайте, не пересувайте, не стукайте по корпусу, не розбирайте вибухонебезпечний предмет.Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар