У Києві склали 44 протоколи про порушення «карантину вихідного дня»

 

     22 листопада в Києві працювало 20 мобільних груп за участю фахівців Держпродспоживслужби і представників Національної поліції України. Про це повідомив пресцентр Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Facebook.

     Групи перевірили 1634 суб'єкти господарювання, серед яких 315 підприємств громадського харчування, 347 об'єктів із реалізації продовольчих товарів, 716 – непродовольчих товарів, 38 ринків, 77 закладів побутового обслуговування, 54 перукарень та салонів краси, 20 спортзалів і фітнес-центрів, 12 установ культури, 10 АЗС, вісім аптек, вісім торговельно-розважальних центрів і 29 розважальних закладів, зазначено в пості.

     За результатами перевірок складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення. Найбільше порушень зафіксовано в Голосіївському і Деснянському районах – по шість.

     За інформацією Держпродспоживслужби, є заклади, які систематично порушують карантинні обмеження. У ресторані Villa Riviera зафіксували порушення втретє, у ресторані Мister Cat – удруге. Стосовно Villa Riviera складено протокол.

     «Зібрані матеріали за систематичні порушення «карантину вихідного дня» направлені для внесення в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ст. 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам) у відношенні посадових осіб даного ресторанного комплексу. Матеріали щодо порушень Mister Cat у найближчі дні будуть передані до прокуратури», – підкреслили у службі.

     У релізі зазначено, що більшість перевірених суб'єктів господарювання дотримується обмежень щодо заборони роботи у вихідні дні.

«Проте ряд елітних розважальних центрів відверто ігнорують заборону щодо приймання відвідувачів», – повідомили в Держпродспоживслужбі.

      

 

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар