На Воскресенці комунальники намалювали «зебру» навколо калюжі

 

     Надзвичайно халатну роботу підрядників КК «Київавтодор» помітили мешканці з вулиці Курнатовського, що в Дніпровському районі столиці. Через калюжу, яка утворилася через дощ, дорожники нанесли розмітку пішохідного переходу зовсім не симетрично.

     Замість рівних паралельних ліній «зебри», на середині дорозі комунальники намалювали розмітку лише навколо калюжі, повідомляє «Сьогодні». Виправити курйозну ситуацію у Київавтодорі обіцяли дуже швидко.

     За словами представників комунальної компанії, кривою зебра вийшла через просідання асфальту та недобросовісної роботи підрядника.

     Просідання дорожнього покриття вже немає. Розмітку неякісно завдала підрядна організація, тож, виконати її повторно мають за власний кошт. Найближчими днями розмітку на вулиці Курнатовського мають переробити,– пообіцяли у Київавтодорі.А мешканці столиці тим часом відверто глузують з методів роботи комунальників. Розмітку справедливо називають «озером безпеки», а також відмічають, що в такий спосіб КМДА піклується про громадян: якщо йти виключно по «зебрі», ніколи не вступиш у калюжу.

Поділитись на Google Plus

Автор головний редактор

0 коментарі:

Дописати коментар