Доцента одного з київських вишів судитимуть за розбещення 12-річної дитини - сайт Дніпровського району

 З онукою своєї знайомої збоченець познайомився на пляжі.Дніпровською окружною прокуратурою м. Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 54-річного чоловіка за фактом вчинення розпусних дій відносно 12-річної дівчинки.

Чоловік познайомився із 12-річною онукою своєї знайомої під час спільного відпочинку на Русанівському пляжі. Там він отримав мобільний номер телефону дівчинки і розпочав із нею листування в месенджері «Viber». Зловмисник неодноразово пересилав малолітній фото та відео порнографічного характеру, а також просив дівчинку надсилати йому фото та відео її оголеного тіла.

Чоловік неодноразово наголошував потерпілій про те, що їх спілкування є секретним, про яке не повинні знати дорослі, оскільки вони одразу її покарають та позбавлять телефону, доступу до інтернету та почнуть її обмежувати у всьому.

Невдовзі 12-річна дівчинка розповіла про все матері, яка одразу звернулася до правоохоронців. У ході слідства вдалося вчасно провести необхідні слідчі дії та підтвердити слова малолітньої, повідомляє Київська міська прокуратура.

Як стало відомо, до злочину причетний доцент кафедри одного з державних ВНЗ міста Києва. Згідно висновку судової психолого-психіатричної експертизи, чоловік під час вчинення злочину міг усвідомлювати свої дії та ними керувати.

Наразі обвинувальний акт скеровано до Дніпровського районного суду м. Києва для розгляду по суті. Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар