В столиці хочуть звести платну естакаду за 2,2 мільярда доларів - сайт Дніпровського району

  За проектом її прокладуть від району метро «Святошин» до Дарницького мосту.Вже за п’ять років у Києві може з’явитися платна двоярусна естакада для автомобілів протяжністю 25 км. Проект вартістю близько 2,2 мільярда доларів ініціювали в транспортній корпорації з державного будівництва «Укртрансбуд».

Естакада буде розташована над діючою гілкою залізниці, що проходить через Київ. Підкреслюється, що це «дозволить значно поліпшити транспортну ситуацію в столиці (вирішить проблему відсутності швидкісних автомагістралей і місць для паркування транспорту)».

За проектом її прокладуть від району метро «Святошин» до Дарницького мосту. Завдяки цьому з одного кінця Києва в інший можна буде дістатися менше ніж за півгодини. В’їзди/виїзди передбачені в місцях примикання з основними проспектами (через кожні 5-6 км). Також плануються перехоплюючі паркінги із загальною кількістю місць для паркування близько 25 тисяч.

Освітлення, робота світлофорів буде забезпечуватися за рахунок сонячних батарей. Також у зимовий час електроенергію, отриману від батарей, хочуть використовувати для підігріву дорожнього покриття, пише Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на Realist.

Загальний термін будівництва естакади - 5 років. Термін окупності проекту - 15 років. Термін концесії - 20 років, після чого об'єкт передається державі.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар