Поліція Києва отримала нового очільника - сайт Дніпровського району

  Посаду зайняв Іван Вигівський.У середу, 11 серпня, було представлено нового начальника Головного Управління Національної поліції у місті Києві полковника поліції Івана Вигівського. До цього він очолював поліцію Полтавської області.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що від нового очільника поліції Києва очікує посилення уваги на забезпечення публічної безпеки, тим більше напередодні 30-ї річниці незалежності України. Також він наголосив, що питання боротьби із злочинами, на які найбільше скаржаться громадяни, має бути у пріоритеті у нового керівництва, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на прес-центр МВС.

«Київ – це фактично серце нашої держави. Всі регіони повинні рівнятися на столицю. Роботи буде багато. Пріоритетними залишаються боротьба з організованою злочинністю та безпека на вулицях столиці. Спільно з особовим складом будемо координувати свої дії, щоб продовжувати створювати безпечне середовище для киян та гостей міста. Задачі, які ставляться керівництвом держави, будуть максимально виконані», - зазначив новопризначений керівник поліції Києва.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар