В Києві хвора на COVID жінка отримала щеплення і померла за 5 днів - сайт Дніпровського району

 Симптоми коронавірусу з’явилися у день вакцинації.У Києві після введення першої дози вакцини Moderna померла 50-річна жінка, хвора на коронавірус. Симптоми хвороби з’явилися у той же день, коли було зроблено щеплення.

Повідомляється, що 1 серпня киянка прилетіла в Україну з Туреччини, а вже 5 серпня вона отримала перший укол вакциною Moderna. За словами глави Національної медичної палати України Сергія Кравченко, жінка потрапила до реанімації Київської міської лікарні за кілька днів після вакцинації, пише Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на AP.news.

Також експерт зазначає, що померла, швидше за все, заразилася коронавірусом ще до вакцинації і препарат тут ні до чого. Але перед вакцинацією повинен проводитися медичний огляд. Про це йдеться в наказі №595 від МОЗ.

«Судячи з усього, пацієнтку вакцинували в продромальний період. Це коли пацієнт уже інфікований, але немає клінічних проявів. Як же цю пацієнтку провакцинували в продромальний період? Тобто у неї не збирали анамнез життя, анамнез хвороби, епідеміологічний анамнез. Ніхто навіть не спромігся уточнити, чи була вона до цього в ендемічній зоні. Наприклад, в Туреччині, де циркулює штам «Дельта», - обурений Кравченко.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар