В Київ доставили органи для трансплантації: врятовано життя трьох дітей та 19-річної дівчини - сайт Дніпровського району

  Донором став 38-річний чоловік з Вінниці.У понеділок, 27 вересня, в столицю були доставлені органи для проведення трансплантації одразу чотирьом реципієнтам. Донором став 38-річний чоловік з Вінниці, який помер в обласній клінічній психоневрологічній лікарні ім. академіка О.Ющенка. Зі згоди родичів у нього вилучили серце, нирки та печінку.  

Для термінового перевезення до столичних клінік вилучених органів були задіяні служби екстреної медичної допомоги Києва. У межах проєкту аеромедичної евакуації, який почав працювати в Києві у серпні, транспортування серця з Вінниці до Інституту серця в столицю здійснили гелікоптером. Патрульна поліція забезпечила супровід  медиків, що перевозили печінку та нирки до Києва, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на МОЗ України.

Серце отримала 13-річна дівчинка, що перебуває  в реанімації в ДУ «Інститут серця  МОЗ України», 2 нирки отримали маленькі пацієнти Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», а печінка трансплантується молодій 19-річній дівчині в приватній клініці.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар