«World Cleanup Day»: кияни долучаться до грандіозної толоки - сайт Дніпровського району

  В акції візьмуть участь 50 млн людей з усього світу.В суботу, 18 вересня, о 10:00 понад 50 мільйонів людей у 180 країнах світу, у тому числі й Україні, вийдуть прибрати нашу планету у рамках Всесвітнього дня «World Cleanup Day». У Києві толока відбудеться у Гідропарку. Зібране сміття відправлять на перероблення, а не на звалище.

«Щорічна міжнародна акція відбудеться за планом у третю суботу вересня. Усі учасники отримали необхідні інструкції, рекомендації та рішення, сформували плани. Тепер прямуємо рішуче вперед до спільної великої місії — зробити Україну чистою разом!», — коментує Президентка Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

У Міжнародній акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» візьмуть участь люди незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети — порятунку планети від сміття та формування культури чистоти. Всеукраїнський молодіжний рух закликає долучитися кожного, своїми діями змінювати світ та мотивувати до цього інших, пише Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на «Вечірній Київ».

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар