КМДА радить роботодавцям перевести працівників на "дистанційку" - сайт Дніпровського району

 В Україні почалася нова хвиля пандемії.В Києві фіксується стрімке збільшення захворюваності на коронавірус. У зв'язку з цим столична влада змушена максимально посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень. На цьому наголосила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, оскільки новий штам коронавірусу Омікрон дуже контагіозний, особливо в закритих приміщеннях, то знизити ризик інфікування можна, лише дотримуючись основних санітарних правил: дотримання маскового режиму, дистанції та гігієни рук (часте миття і обробка дезінфектором), повідомляє Darnytskyi.kiev.ua.

«Крім того, місто радить роботодавцям за можливості перевести працівників на дистанційний режим роботи. У разі, якщо це неможливо, необхідно провітрювати приміщення якомога частіше, слідкувати за дотриманням маскового режиму та соціальної дистанції. А в разі появи перших симптомів застуди – залишатися вдома. Усі ці заходи можуть значно знизити швидкість розповсюдження вірусу серед населення столиці», – підкреслила заступниця голови КМДА.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар