ЗНО та ДПА як завчасно підготуватись до тестів 2022?

 Тести після 9-го та 11-го класів потребують володіння базою знань за попередні роки. Навіть якщо учні сумлінно вчились, інформацію потрібно вчасно відновлювати та готуватись не в останній час. Зазвичай у школах підготовку розпочинають у поточний рік, що є доволі неефективним рішенням. Діти не встигають вивчати новий матеріал та повторювати вже пройдений, напруга зростає, а продуктивність падає.

 Найбільш ймовірним рішенням для багатьох батьків є придбання додаткових занять у репетиторів із різних дисциплін. Це досить популярно, але знайти репетитора, який зможе покращити знання за короткий час та знайде спільну мову з дитиною досить складно. Здебільшого до досвідчених педагогів місця займають завчасно. Є ще інший фактор – додаткові витрати на різних викладачів. Математика, англійська, історія, література чи біологія потребують окремого репетитора і батькам доведеться віддати кругленьку суму за тривалий час занять.

 Є навчальні заклади, які готують учнів до тестів впродовж всього періоду навчання, а в роки складання іспитів вводять додаткові заняття з «профільних» дисциплін. Сьогодні так займаються одиниці, але система дієва. Як на практиці показує навчальний ліцей «Перспектива» у Броварах, підхід ефективний та не перенапружує учнів. Впродовж всього навчального процесу відбувається підготовка, посилено вивчаються саме ті предмети, з яких буде складено тестування, а вже в 11 класі після уроків для випускників проводять додаткові заняття. Це допомагає дітям поступово освоювати нову інформацію та рівномірно розподіляти навантаження. Щорічно вихованці цього закладу демонструють відмінні результати на тестуванні та мають в подальшому блискучі можливості для вступу за будь-якою спеціалізацією у вишах.

Вигідно обирати навчальні заклади з подібних підходом ще й тому, що всі додаткові підготовчі заняття відбуваються безкоштовно. Вони входять у вартість навчання. Батькам краще завчасно потурбуватись про підготовку дитини, адже перенавантаження може край погано впливати не тільки на фізичний, а й психоемоційний стан учнів. 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар