Рейтинг шкіл у передмісті Києва. Дешева та якісна освіта 2022

 В 2022 році батьки зіткнулись з тим, що необхідно економити на школі. Але зекономити на школі, означає погіршити якість освіти дитини... Що робити столичним батькам, якщо не вистачає коштів на дорогий заклад у Києві?

Ми підготували найкращі варіанти шкіл у передмісті Києва. Вони підійдуть для тих, хто живе в Дарницькому або Дніпровському районах. Або батькам, які шукають недороге, але якісне навчання для дитини.

ТОП-5 недорогих шкіл у передмісті Києва

1. Ліцей «Перспективи». Перспективи знаходяться в місті Бровари, на вулиці В’ячеслава Чорновола (Лісовий квартал). Школа працює в форматі «вчитель-репетитор». Цікаво те, що в класи не набирають більше 10 учнів. Так учень краще засвоює матеріал на уроці, і частіше спілкується з вчителем. Переваг у цього приватного закладу багато! Наприклад, творчі гуртки, шкільний психолог, англомовний клуб, посилене вивчення математики, інтерактивні дошки. Підготовка до ЗНО і ДПА включені в загальну вартість навчання. Більше інформації про заклад можна дізнатись за номером телефону: +38066-990-36-26.

2. Бориспільський академічний ліцей імені Анатолія Федорчука. Приватний заклад був відкритий в 2019 році. Знаходиться в місті Бориспіль , вул. Робітнича. Заклад набирає учнів з 1 по 10 клас (профільний). В ліцеї є все необхідне для якісного навчального процесу: спортивна та хореографічна зала, навчальне обладнання та лабораторії. Учні вчаться за програмою, що передбачає посилення вивчення іноземних мов. Наприклад, англійська, німецька, французька. Заклад працює за Східноєвропейською програмою Go Camp. Телефон: +38045-954-52-51.

3. Приватний ліцей «Vivat». Vivat знаходиться в місті Вишневе, вул. Машинобудівників. Ліцей набирає класи до 12 учнів. Учбовий процес відбувається за проектним планом. Діти вчаться за програмою «Інтелект України». Класи оснащені комплексами Smart Board. Серед переваг закладу: вивчення англійської з 1 класу, «творча майстерня», уроки з самооборони, театральний гурток. Вартість навчання можна дізнатись за номером: +38050-913-41-11.

4. Ліцензована приватна школа «Limpopo». Школа знаходиться в місті Ірпінь, на вул. Пушкінська. Заклад почав працювати в 2016 році. Тут навчають учнів з 1 по 9 клас. Limpopo пропонує батькам поглиблене вивчення англійської, дизайну та архітектури. Окрім цих предметів, діти вивчають всі базові дисципліни. Головною перевагою є англійська мова. Предмет викладають 8 разів на тиждень. А уроки проходять по Оксфордських підручниках. Для творчих дітей можна вибрати додатковий гурток з хореографії, театрального мистецтва. Телефон: +38097-015-30-43.

5. «Active School». Школа Active School розташувалася у місті Вишгород, на вул. Набережна. Заклад набирає дітей з 1 по 12 клас. Школа працює більше 6 років. Навчальні дисципліни проводяться як інтегровані курси. Переваги – постійна дружня комунікація з вчителем, творчі заняття, йога для дітей, хортинг, німецький клуб та заняття з кераміки. Більше інформації за телефоном: +38073-417-88-56.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор

0 коментарі:

Дописати коментар